gototopgototop

W naszym serwisie samochodowym, wykonujemy naprawy mechaniczne elektryczne oraz blacharsko-lakiernicze. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu samochodów, a nasz profesjonalizm i rzetelność w ciągu tych lat doceniło wielu klientów indywidualnych oraz wiele firm z Wrocławia i okolic. Można zlecić nam naprawę uszkodzonego auta bezgotówkowo , Współpracujemy z każdą ubezpieczalnią.

 Naprawa samochodów Wrocław


Oferujemy: 

 • wymianę opon
 • przechowanie kół
 • wulkanizację opon
 • prostowanie felg
 • malowanie felg
 • obsługę klimatyzacji najnowocześniejszą maszyną Boscha
 • czyszczenie filtróf DPF 
 • czyszczenie wtrysków
 • bezinwazyjne  czyszczenie baku paliwa po zatankowaniu złego paliwa 
 • szybkie wymiany klocków,tarcz,filtrów oleju
 • naprawa zawieszeń
 • rozrządy
 • diagnostyka komputerowa urządzeniem serwisowym firmy Bosch
 • i wiele innych

 

 

  Klimatyzacja chłodzi, reguluje i oczyszcza powietrze.

 

By cieszyć się z komfortu podróży, jaki oferuje klimatyzacja, należy sprawdzać sprawność klimatyzacji, ponadto eliminować z systemu drobnoustroje, bakterie i grzyby. 

To właśnie ich obecność, a nie samo schłodzone powietrze, jest przyczyną powracających w upalne dni infekcji i zachorowań, które użytkownicy samochodów często przypisują klimatyzacji.

Nasza obsługa rekomenduje  przeprowadzanie profesjonalnej kontroli układu chłodniczego, która obejmuje ocenę stanu poszczególnych elementów układu oraz ilości czynnika chłodzącego. Wszelkie defekty zostaną naprawione lub wymienione.

Przy pomocy profesjonalnego sprzętu i środków chemicznych najwyższej jakości mechanicy wykonają usługi dezynfekcji i odgrzybienia klimatyzacji w każdym samochodzie.

 

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie firmy BOSCH.

 

 

Czyszczenie układów wtryskowych

Jet Clean Tronic jest urządzeniem do czyszczenia wszystkich układów wtryskowych silników Diesla, a także silników benzynowych. Osady, które gromadzą się na elementach układów wtryskowych, a także w komorze spalania są częstą przyczyną nierównomiernej pracy silnika, podwyższonego spalania oraz emisji większej ilości szkodliwych substancji w spalinach, kolejnym objawem zanieczyszczonego układu wtryskowego jest również często duże zadymienie zwłaszcza przy gwałtownym obciążeniu silnika (np. wyprzedzanie). Czyszczenie układu wtryskowego ma bardzo istotny wpływ na zmniejszenie ilości substancji szkodliwych w spalinach. 

 

 

Szybka i skuteczna diagnostyka samochodów dzięki niezawodnemu urządzeniu marki Bosch.

 

 

TYLKO U NAS PRZECHOWALNIA OPON !!!

 

W związku z dużym zapotrzebowaniem  -  mamy dodatkowy magazyn przechowalni opon.Jako użytkownicy samochodu, wiemy z własnego doświadczenia jak uciążliwa jest czasem sezonowa wymiana opon. Wielu z nas niechętnie zabiera się do zmiany opon.

Postanowiliśmy zaradzić tego typu problemom uruchamiając sezonową przechowalnie opon. Teraz nie będą Państwo męczyć się z wożeniem swoich opon do zmiany. Każdy klient, który wyrazi taką wolę może pozostawić swoje opony letnie czy też zimowe w naszej przechowalni.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo państwa opon i felg w naszym magazynie. Sezonowe przechowywanie opon odbywa się w specjalnie przystosowanym magazynie.

Aby możliwie skrócić czas usługi sezonowej zmiany ogumienia wszystkie pozostawione u nas koła będą wyważane przed nadchodzącym sezonem. Oznacza to dla Państwa oszczędność czasu, gdyż przy następnej wizycie będziemy je mogli bezzwłocznie montować w Państwa samochodzie. Każdy klient dostaje pokwitowanie oddania opon do przechowalni. Opony są w odpowiedni sposób opisane i skatalogowane.